Proč s námi?

Naši klienti nepochybují o tom, proč si váží spolupráce s námi. S radostí a nadšením vytváříme moderní a chytrá řešení s důrazem na vysokou kvalitu zpracování a efektivitu.

Co nás odlišuje od ostatních?

Zkušenosti a pracovní nasazení od roku 2001

 • Nikdy od nás neuslyšíte "to nejde". Hledáme optimální řešení.
 • Aktivně se vzděláváme a přinášíme vám nové metody.
 • Pro některé klienty pracujeme již více než 15 let.
 • V oblasti marketingu a internetu se pohybujeme od roku 2001.

Nadstandardní přístup

 • Stáváme se vašimi dlouhodobými partnery.
 • Naším cílem je váš úspěch a zisk.
 • Snažíme se maximálně zefektivnit vaše podnikání.

Marketing a propracovaný design

 • K projektům přistupujeme marketingově a strategicky.
 • Stavíme na jednoduchosti, přehlednosti, kreativitě a moderním designu.
 • Vytváříme řešení šité přesně na míru zákazníka.
 • Naše řešení opravdu prodávají a přináší zisk našich partnerům.
Marie Michalíčková

Marie Michalíčková

finanční specialista

Děkuji panu Laškovi a jeho štábu za profesionální, ale přitom velice lidský přístup. Díky citlivému vedení bylo celé natáčení příjemné, bez trémy a nervozity. Perfektní byla i příprava scénáře a zajištění doplňkových služeb dle dohody . Z mé strany spokojenost a udělení plného počtu hvězdiček. Více o projektu.

 
Jana Balšínková

Mgr. Jana Balšínková

garant sportu VZS ČČK

Děkujeme za trpělivost a ochotu s jakou jste natáčel naše Mistrovství ČR. Jsme pro většinu lidí téměř neznámý sport, takže jste si asi těžko představil, co Vás mezi námi čeká. Byl jste opravdový profesionál a velmi vstřícný. Výsledné video je velmi podařené a vystihuje atmosféru závodů. Velmi rádi s Vámi budeme i při dalších akcích spolupracovat. Více o projektu.

 
Mgr. Vít Hubinka

Mgr. Vít Hubinka

quality manager a vedoucí laboratoří Reprofit International

V dnešní době se na poli firemních prezentací a designu pohybuje spousta lidí a kdekdo se nazývá profesionálem. Bohužel opak je pravdou a najít opravdového profesionála, který ví co a jak, je problém. V Adizu přesně takoví jsou. Prezentaci naší firmy posunuli na novou úroveň s důslednou péči a neobvyklým smyslem pro detail. Lidé tam mají názor a dělají věci, které mají smysl a význam. Vidí firemní prezentaci ve větším rozlišení, v souvislostech a nenechají vás udělat chybu, která se na první pohled zdá být dobrým nápadem. Více o projektu.

 
PhDr. Lukáš Karnet

PhDr. Lukáš Karnet

autor námětu, spoluproducent filmu Setkání pod Brnem

Byl jsem jako generál bez vojska. Měl jsem PŘÍBĚH, měl jsem herce , ale neměl jsem kameru, techniku, prostě nic… No, nevadí, půjčím si někde kameru a film natočím. Dnes musím říct, že jsem měl veliké štěstí – kameru mi nikdo nepůjčil. Kdyby se někdo s kamerou našel, natočil bych podprůměrné „home video“ opět stylem „sem si stoupni a až řeknu, tak běž a mluv“. Nikdy bych nenahlédl pod skutečnou pokličku toho, jak se opravdu „dělá film“, nezískal bych spoustu dalších zkušeností nejen o natáčení, přípravě, postprodukci, filmovém scénáři, ale také o skutečných filmařích, „svých“ hercích, ale ani o svých vlastních limitech, ať již v záporném či pozitivním významu. Všichni k projektu přistoupili s nadšením, bez nároku na nějaké vzájemné odměny a platby. Přinesl jsem „literární scénář“ na jednu stranu A4. Do podoby filmového scénáře ho museli přepracovat kluci z Adiza. Více o projektu.

 
Markéta Pařízková

Markéta Pařízková

majitelka a hlavní lektorka Horsense

Když jsem hledala tvůrce pro video o našich kurzech, procházela jsem reference desítek firem a hledala, co by mě zaujalo. U Adiza jsem se zastavila hned kvůli několika věcem. Určitě to byla kvalita zpracování a kamera, zaujala mě práce s atmosférou a emocemi - to bylo pro naše video stěžejní a v neposlední řadě schopnost udělat video na míru produktu. Často jsem se setkala s tím, že kameraman má nějaký svůj "styl" a není jej schopen opustit ani když se k produktu příliš nehodí. U Adiza jsem našla videa opravdu na míru produktu, chápající jeho účel a podstatu. Adam Lašek naživo si mne získal sympatickým lidským přístupem, profesionalitou, smyslem pro humor a hlavně zájmem. Už při našem prvním setkání měl upřímný zájem o to jak naše kurzy fungují, chtěl pochopit jejich podstatu a poznat atmosféru. Při natáčení mě jeho tým překvapil svým nasazením a schopností se přizpůsobit novým situacím. S výsledným videem jsem více než spokojena. To, že finální video vzniklo po pouze jedné korektuře mluví myslím samo za sebe. Po této zkušenosti jsme Adizu svěřili tvorbu našeho nového webu a počítáme i s dalšími videi. Věřím, že komplexní přístup, který Adizo poskytuje - od videa přes web po marketing nám přivede spoustu nových klientů a let příjemné spolupráce. Více o projektu.

 
Břetislav Štefan

Mgr. Břetislav Štefan

starosta MČ Brno-Líšeň

Reportážní videa o naší městské části jsou z mého pohledu velice důležitá nejen pro současnost, ale i jako archív pro další generace. Již více jak rok dokumentuje firma Adizo líšeňské události i kauzy a připravuje pro naší městskou část krátká, výstižná a zpravodajsky vyvážená videa, které jsou kvalitně zpracovaná. Díky internetu využívá naše MČ novou formu předávání informací nejen pro líšeňské občany. Více o projektu.

 
Soňa Felixová

Soňa Felixová

autorka profesních kurzů němčiny

Výukové a propagační videa? Moje dlouhodobá noční můra! Něco, co jsem nikdy nedělala, něco, co jsem si nedovedla představit, něco z říše abstraktní filmové fantazie. Trochu horor, trochu sen a zároveň něco, bez čeho se při své práci neobejdu. Běžím tedy ke kamarádovi, laickému filmaři, pokusy žalostně troskotají, moje nervozita stoupá. Hledání na internetu a najednou – řešení: firma Adizo a pan Lašek! Klidný hlas, postupné vysvětlování filmařských postupů, pečlivá příprava, osobní přístup, podpora a hlavně: skvělý pocit, že videa zvládnu (tedy zvládneme). Stalo se a já ještě jednou moc děkuji! Za všechno výše uvedené, flexibilitu, zlepšovací návrhy, nekonečnou trpělivost i smysl pro humor v pravou chvíli. Za to, že vím, kam se příště obrátit. Opět na vás, pánové - jste skvělí!

 
 
 
 
 
Řekli o nás
Lubor Pospíchal

Lubor Pospíchal

jednatel společnosti Sprchy WOLF

Od doby spolupráce s firmou Adizo se mi změnil pohled na internet a marketing celkově. Vedle bezproblémových služeb využíváme jejich poradenství, díky kterému máme neustále náskok před konkurencí. Několik „vychytávek“, které nám velice usnadňují každodenní práci, jsme zavedli také díky firmě Adizo. Těšíme se na další! Více o projektu.

 
Jitka Sekaninová

Jitka Sekaninová

majitelka firmy upravy-opravy.cz

Naše firma byla založena teprve nedávno. K vytvoření klientely a pro snadné vyhledání našich služeb jsme potřebovali web. Na dobré doporučení jsme oslovili firmu Adizo. Jejich služby jsou doslova kompletní. Od kvalitního zpracování webových stránek přes marketingové poradenství až po reklamu. Během jednoho roku máme o 200 % více zakázek a naše firma se stále rozrůstá. Proto jsme si také nechali zhotovit firemní on-line systém, který nám podstatně usnadňuje práci. Také máme zpětnou vazbu od našich zákazníků, kteří velmi chválí přehlednost a úroveň našich stránek. Takže firmu Adizo vřele doporučuji. Více o projektu.

 
Richard Tauchmann

Bc. Richard Tauchmann

kapelník RTM

Tímto bych chtěl poděkovat za perfektní spolupráci se společností Adizo, která nám velmi pomohla při vytvoření webových stránek pro naši kapelu Real Transported Man. Vše probíhalo rychle a přesně dle našich požadavků od návrhu až po samotnou realizaci. S výsledným řešením jsme velice spokojeni. Více o projektu.

 
Zuzana Vařejková

Mgr. et Mgr. Zuzana Vařejková

vedoucí projektu Dialogem k aktivnímu občanství seniorů

Spolupráce a domluva s panem Laškem byla vždy velmi rychlá, efektivní a hlavně spolehlivá. Vzniklé video je po technické stránce velice dobře provedené. Kamera, střih a hlasové a hudební podbarvení jsou profesionální a s ohledem na zadání videa velmi citlivě volené. Nejen po stránce profesionální ale i po stránce lidské jsme byli s panem Laškem nad míru spokojeni. Vzhledem k tomu, že šlo převážně o natáčení seniorů, bylo třeba mimořádné vnímavosti, citlivosti a taktu. Pan Lašek se této práce zhostil přímo báječně. Po jeho instruktáži nebyly rozhovory na kameru ani pro laiky žádným problémem a při každém natáčení či rozhovoru dokázal vytvořit pohodovou a milou atmosféru. Naše přání, přenést životní zkušenosti, sílu osobnosti, ale také elán a nadhled nejstarší generace do videa, se nám díky spolupráci s firmou Adizo, splnilo. Děkujeme za skvěle odvedenou práci, která sklízí své zasloužené uznání a rozdává inspirace.

 
Blümlová Aneta

Ing. Aneta Blümlová

marketing manager společnosti VERA

S panem Laškem se mi vždy výborně spolupracuje. Předem vše probereme, aby natáčení pěkně odsýpalo. Na place se můžu na p. Laška spolehnout, protože zvládne profesi několika členů štábu v jednom či dvou lidech. Na postprodukci oceňuji zejména to, že výsledné video sestříhá v podstatě na „první dobrou“, ačkoliv není z našeho oboru. Díky jeho profesionálnímu přístupu můžu už předem počítat s tím, že nám vznikne kvalitní video. Více o projektech.

 
Martin Uhlíř

Martin Uhlíř

majitel firmy Tree Climbing

Firmu ADIZO mi doporučil můj kamarád. Po spuštění webových stránek, které pro mě vytvořili, počet zákazníků z internetu nezanedbatelně stoupl. Ze zpětné odezvy od svých zákazníků vím, že stránky na ně velmi zapůsobily, a proto se rozhodli využít mých služeb.

 
Radek Babáš

Radek Babáš

přední český tvůrce únikových her

Hledali jsme firmu, která by naše podnikání posunula o laťku výš. Chtěli jsme přijít s něčím zajímavým a natočit filmovou upoutávku k nově připravované únikové hře. Díky počátečnímu přístupu, který firma vykazovala, jsme věřili, že se veškerá spolupráce bude ubírat správným směrem. Příprava celého projektu byla naprosto precizní. Nutno podotknout, že jsme se s tak profesionálním přístupem v žádné oblasti nesetkali. Samotné natáčení probíhalo na opravdu špičkové úrovni. S výslednou upoutávkou jsme byli natolik spokojeni, že jsme se rozhodli využít dalších služeb a nechali si kompletně udělat nové webové stránky. A výsledek předčil naše očekávání. Určitě to nebyla naše poslední spolupráce. Děkujeme za všechno! Více o projektech.

 
E.ON ČEZ Statutární město BrnoČeská pošta
ReprofitVUT BrnoMAKRO Diasorin
SNHK UnisComputers Lux hotel ONYX ČKD Blansko